23-03-2015 13:17

Vervolgavond Landschap Stuifzand op 26 maart in Ons Dorpshuis

Beste mensen,
 
Op donderdagavond 26 maart hebben we de vervolgavond gepland om de wensen en ideeën op het gebied van groen voor Stuifzand te bespreken en te kijken wie met welke ideeën aan de slag kan en wil gaan. We hopen u allen dan weer te kunnen verwelkomen om 20.00 uur in Ons Dorpshuis aan de Hoofdweg 8. In de bijlage vindt u een overzichtslijstje met de wensen en een kaartje, waarop het merendeel van de wensen is weergegeven.
 
Mocht u in de tussentijd nieuwe ideeën hebben gekregen, dan horen we die natuurlijk graag. En mocht u inwoners van Stuifzand kennen die ook ideeën/wensen hebben op het gebied van groen, maar niet in de gelegenheid zijn geweest om op de startavond aanwezig te zijn, dan zijn ook zij uiteraard van harte uitgenodigd om aan te schuiven. Wilt u ze in dat geval op de hoogte brengen?
 
Graag tot de 26e maart.
 
Met vriendelijke groet,
 
Stefan Pronk
Landschapsbeheer Drenthe
 

—————

Terug