15-10-2012 19:06

Spooktocht ondanks regen groot succes!

Afgelopen weekend werd de twee-jaarlijkse spooktocht weer gehouden. Ruim 130 deelnemers werden verdeeld in 25 groepen en vertrokken vanaf Ons Dorpshuis om de tocht te lopen. Met een route beschrijving op zak (en soms gillend onderweg) liepen de deelnemers door de donkere omgeving van Stuifzand. Op veel plaatsen werden ze flink aan het schrikken gebracht. De meesten kwamen na afloop van de ruim twee uur durende tocht met natte en koude voeten terug bij Ons Dorpshuis. Ondanks het koude regenachtige weer was het een prachtige spooktocht.  Enkele groepen waren onderweg de route even kwijt en misten daardoor wat spoken, maar ze werden gelukkig weer gauw op het juiste spoor gebracht.

De activiteitencommissie was erg blij dat de avond goed verliep en er geen groepen door de bossen bleven dolen. Voor de vrijwilligers die als spook en hulp-spook op verschillende plaatsen verstopt zaten, was het af en toe even afzien door de wind en de regen, maar het plezier was er niet minder om. "Het is altijd leuk wanneer mensen iets organiseren en daar werken we graag aan mee", was een veelgehoorde uitspraak van de vrijwilligers. De vele vrijwilligers die zich iedere keer voor de spooktocht inzetten, werden dit jaar allemaal in het nieuw gekleed. De prachtige nieuwe pakken, een spookhuisje en lantaarns konden aangeschaft worden dankzij de activiteitencommissie die dit als idee had ingediend bij De Smederijen. Gezien de vele enthousiaste deelnemers en vrijwilligers was dit een uitstekend initiatief! 

  artikel uit de Hoogeveensche Courant/foto Andr√© Weima  

—————

Terug