13-11-2016 14:40

Klaas van Dalsem wint 2e Stuifzandse Biljarttoernooi

Afgelopen week werd voor de 2e keer het Stuifzandsebiljarttoernooi gehouden in de grote zaal van Ons Dorpshuis. 44 biljarters van verschillende biljart verenigingen uit Stuifzand en inwoners van Stuifzand die biljarten deden mee aan dit toernooi. Dit jaar werd gespeeld met de zg Belgische telling en dat is iedereen goed bevallen. De organisatie kijkt terug op een goed verlopen toernooi waar ervaren en beginnende biljarters tegen elkaar uitkwamen.

Na een week biljarten was Klaas van Dalsem de kampioen van dit jaar, gevolgd door Jaap Meppelink (2), Jan Benning (3) en Erwin Laurenssen (4). Het toernooi werd mede mogelijk gemaakt door de Smederijen en familie Laurenssen van Ons Dorpshuis . De organisatie bedankt iedereen voor de deelname en belangstelling.

—————

Terug