Kampioenen jokerclub gehuldigd

26-04-2013 15:49

Door Peter van Slochteren

Inmiddels heeft de jokerclub in Ons Dorpshuis haar laatste kaarten gelegd van dit seizoen en vond aansluitend de prijsuitreiking plaats. Roelie Arends werd met 7390 punten uitgeroepen tot jokerkampioen. De tweede prijs werd veroverd door Jannie de Graaf met 7642 punten. De derde prijs ging naar Berendina Heins met 8089 punten. De vierde prijs werd gewonnen door Aaltje de Groote met 8203 punten. Op de vijfde plaats eindigde Anneke van Essen met 8590 punten en zesde werd Geert Schonewille met 8624 punten.

De prijswinnaars kregen elk een prijs aangeboden door de club en de bloemen werden aangeboden door Emmy Weessies van Ons Dorpshuis. Een nieuwe competitie jokeren begint op dinsdag 3 september om 19.30 uur in Ons Dorpshuis. Vanaf die datum kaart de jokerclub één keer in de veertien dagen. Tevens is er gelegenheid om vrij mee te jokeren.
Op de foto v.l.n.r. achter: Geert Schonewille en Anneke van Essen.
Voor v.l.n.r. Aaltje de Groote, Berendina Heins en Jannie de graaf. Op de foto ontbreekt Roelie Arends.
 
Terug