07-01-2014 19:07

Jantinus de Groote klaverjaskampioen Stuifzand

Door Peter van Slochteren
 
STUIFZAND- Woensdagavond 18 december 2013 kwamen de klaverjassers voor de laatste keer dit jaar bijeen in Ons Dorpshuis om een kaartje te leggen. Aansluitend vond de prijsuitreiking plaats van de najaarscompetitie.

Jantinus de Groote kaarte gedurende vier maanden de meeste punten bijelkaar (56043) en werd hiermee uitgeroepen tot klaverjaskampioen. tevens werden er 20 pitten en 81 natten voor Jantinus de Groote genoteerd.

Met het behalen van 55086 punten, 18 pitten en 73 natten werd Jan de Vries tweede in de competitie. De derde prijs werd veroverd door Otto van Slochteren met 53543 punten, 22 pitten en 87 natten. Deze prijswinnaars kregen uit handen van Peter Kats ( aangeboden door Roelof Kats en Zoon) uit Tiendeveen elk een beker. Tevens werden de prijswinnaars verblijd met een bos bloemen, aangeboden door Emmy Weessies van Ons Dorpshuis. Vierde werd Henk Mulder met 53137 punten, 23 pitten en 79 natten en de vijfde prijs werd behaald door Daan Warmels met 52960 punten, 18 pitten en 83 natten. Henk Mulder werd uitgeroepen tot pitkoning met 23 en de minste natten kwamen achter de naam van Jan de Vries te staan. Deze heren kregen elk een fles drank aangeboden. De poedelprijs kwam dit keer op naam te staan van Henk Waninge met 49046 punten, 14 pitten en 105 natten.

Alle competitieleden kregen een vleespakket van de klaverjasclub. Een nieuwe competitie klaverjassen begint op woensdag 8 januari 2014 om 20.00 uur in Ons Dorpshuis. Uiteraard is er altijd de mogelijkheid om vrij te klaverjassen!

Op de foto v.l.n.r. Peter Kats (sponsor), Jantinus de Groote (kampioen), Otto van Slochteren (derde prijs) en Jan de Vries (tweede prijs).
 

—————

Terug