25-04-2013 20:15

Jaap Meppelink klaverjaskampioen Stuifzand

Door Peter van Slochteren

De klaverjasclub kwam voor de laatste keer dit voorjaarseizoen bijéén om een kaartje te leggen in Ons Dorpshuis.
Aansluitend werd de prijsuitreiking bekend gemaakt. Jaap Meppelink werd met 54967 punten uitgeroepen tot klaverjaskampioen. Tevens speelde Meppelink de meeste pitten met 27, waarmee hij benoemd werd tot pitkoning en 95 natten.

Bennie Meppelink veroverde de tweede prijs met 54055 punten, 23 pitten en 79 natten. De derde prijs kwam op naam te staan van Alie Streutker-Lichtendonk met 53853 punten, 14 pitten en het laagst aantal natten van 78. Voornoemde prijswinnaars kregen elk een beker uitgereikt door Roelof Kats en Zoon uit Tiendeveen en een bos bloemen werd aangeboden door Emmy Weessies van Ons Dorpshuis. De vierde prijs ging naar Henk Waninge met 53642 punten, 12 pitten en 90 natten en de vijfde prijs werd gewonnen door Jan Hilberdink met 53548 punten, 22 pitten en 87 natten. De poedelprijs werd in ontvangst genomen door Henri Kuilder met 48487 punten, 17 pitten en 101 natten. Overigens kregen alle competitieleden een vleesprijs aangeboden door de club.

De klaverjasclub houdt nu een zomerstop. Een nieuwe klaverjascompetitie begint op woensdag 4 september om 20.00 uur in Ons Dorpshuis.
Ook is er gelegenheid om niet in competitieverband te klaverjassen!


Op de foto achter v.l.n.r. Roelof Kats (sponsor) en Emmy Weessies (Ons Dorpshuis).
Voor v.l.n.r. Jaap Meppelink (kampioen), Bennie Meppelink (tweede prijs) en Alie Streutker-Lichtendonk (derde prijs).

—————

Terug