15-01-2014 19:46

Handtekeningenactie voor behoud huurwoningen

Alle adressen in Stuifzand krijgen binnenkort een formulier in de bus: een handtekeningenactie voor het houden van huurwoningen in ons dorp. 

Vanavond op tv drenthe is een opname te zien die is gemaakt aan de Cavaljéweg waar een huisje te koop staat. Doe mee en breng je stem uit door het formulier in te vullen en in de rode stembus te deponeren in de hal van Ons Dorpshuis. Dit is een actie van Plaatselijk Belang Stuifzand en het CDA. 

In samenwerking met Plaatselijk Belang Stuifzand zijn we daarnaast bezig met de voorbereiding van een politiek café, op deze avond kun je vragen stellen aan diverse raadsleden of partijleden, nader bericht hierover volgt! Denk hierbij bijvoorbeeld aan de toekomst van ons dorp, de school, woningbouw, betaalbare woningen, leefbaarheid etc. En in maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen al weer...

Lees en kijk verder op de site van rtv Drenthe:

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/handtekeningenactie-voor-behoud-huurwoningen-stuifzand

—————

Terug