17-10-2015 10:23

Woensdag 28 oktober dorpsavond Smederijen in Ons Dorpshuis

Woensdagavond 28 oktober bent u weer van harte welkom om mee te denken en ideeën in te leveren voor projecten die de leefbaarheid van ons dorp bevorderen. Ook dit jaar is weer geld beschikbaar van De Smederijen om ideeën uit te voeren. In het Lopend Vuur vindt u voorbeelden van leuke projecten die afgelopen jaar zijn uitgevoerd en die misschien inspiratie opleveren voor dit jaar! Ook het ideeformulier kunt u vinden in het Lopend Vuur, deze wordt ook nog huis aan huis bezorgd de komende week.

Kom dus allen naar de dorpsavond! De eerste consumptie wordt u aangeboden door De Smederijen. 

Aanvang: 19:00 uur 

Locatie: Ons Dorpshuis

Namens de leden van de initiatiefgroep Smederijen van Stuifzand

 

PS: nieuwe leden voor de initiatiefgroep zijn altijd welkom, meld je aan als je het leuk vindt om mee te denken en te werken in dit gezellige clubje!

 

—————

Terug